پروژه اجرا شده: رستوران کورلا

بی‌شک هنگامی که ویدیوی یک استیک ذغالی بر روی یک LCD نمایش داده می‌شود، خوشمزه‌تر از هرنوع پوستر چاپی به نظر خواهد رسید. نمایش تصاویر جذاب غذاها و مواد تشکیل دهنده آن‌ها باعث می‌شود مشتری پیش از صرف غذا، سفارش خود را در ذهن تصویر کرده و اشتیاق و میل بیشتری برای خوردن آن غذا داشته باشد.

شرکت آتی گستر با توجه به این حقیقت، بستری را برای بسیاری از کسب و کارها از جمله رستوران‌ها و کافی شاپ‌ها فراهم کرده است تا منوی غذایی‌شان را به صورت یکپارچه و جذاب‌تر به مشتریان خود نشان دهند.

رستوران کورلا (Pizzeria Corella) که در شهر استکلهم واقع است، در حال حاضر از همین شیوه برای ارتباط با مشتریان خود استفاده می‌کند. پس از تماسی که از سوی مدیریت این رستوران با شرکت آتی گستر گرفته شد، ایشان توضیح داد:

چند نمایشگر سامسونگ در رستوران خود نصب کرده ایم. از نرم افزار پیش فرضی که سامسونگ (مجیک.اینفو) در اختیار ما قرار داده است رضایت کافی نداریم، چون امکان چیدمان منعطف و راحت را به ما نمی‌دهد. کار با این سیستم برای ما راحت نیست. با چند سیستم نرم‌افزاری دیگر هم کار کردیم، آن‌ها هم پاسخگوی نیاز ما نیستند.

از همان ابتدا، برای ما مشخص بود که نیاز اصلی رستوران ‘Pizzeria Corella’ چه چیزی است. ابتدا یک دسترسی رایگان به سیستم را در اختیار مدیریت رستوران قرار دادیم. ایشان به مدت چند روز با سیستم به شکل آزمایشی کار کرده و پس از بررسی‌ دقیقِ آن و امکاناتی که ما در اختیار این کسب و کار قرار می‌دادیم، اقدام به خریداری آن نمود. شرکت آتی گستر در تمامی این مراحل به شکل مستمر حضور داشته و در انتها، منوی نهایی این رستوران را مطابق با سلایق و نیازهای مدیریت رستوران کورلا طراحی نموده است.

آتی گستر بورد دیجیتال سوئد

بورد دیجیتال رستوران کورلا پس از استفاده از نرم‌افزار شرکت آتی گستر

با سیستم پیشنهادی ما، از طریق هر نوع تلویزیون یا LCD به راحتی می توان پیشنهادهای ویژه‌ی روز را با تنظیم مدت زمان نمایش به مشتریان نشان داد؛ دیگر می‌توان منو را بدون صرف هزینه ای و در لحظه تغییر داد. تغییرات منو و نمایش محتوای آن به شکل منحصر به فرد و جذاب از طریق نمایشگرهای دیجیتال، ارزان ترین راه برای نمایش محتوا در درازمدت است.

بعلاوه، در صورتی که در رستورانِ خود از نمایشگرهای لمسی استفاده کنید، این امکان اضافه از سوی ما فراهم است تا مشتریان‌تان با شما در تعامل باشند.

همین حالا در سیستم ما ثبت نام کنید و از امکانات بی‌شمار آن لذت ببرید: +