منوی دیجیتال فروشگاه منگو MANGO

منوی دیجیتال برای فروشگاه های منگو

شرکت آتی گستر با طراحی و اجرای یک منوی دیجیتال برای فروشگاه های منگو (Mango) و ارائه امکانات تعاملی برای مشتریان و بازدیدکنندگان، سعی در نمایش هرچه بیشتر قدرت سیستم نرم افزاری این شرکت و همچنین توانایی آن در ایجاد منوهای دیجیتال برای کسب و کارهای مختلف نظیر فروشگاه ها، رستوران ها، سازمان ها، هتل ها، سینماها، کافی شاپ ها و سایر مراکز خرید را داشته است.

به دلیل توانایی این سیستم برای اجرا شدن در نمایشگرهای لمسی (Touch Screens)، کسب و کارها می توانند با طراحی منوهای متنوع تعاملی، مشتریان را بیش از پیش با محصولات و خدمات خود درگیر کنند. ویدیوی پیش رو، نمایشی از منوی دیجیتال فروشگاهی است که توسط شرکت آتی گستر در کمتر از ۳ ساعت طراحی شده است.

اگر شما یک فروشگاه یا یک مرکز تجاری هستید، به راحتی می‌توانید تصاویر، ویدیوها و متن مورد نظرتان را بر روی سیستم ما بارگذاری کرده (upload) و سپس چیدمان (design) کنید. منظور ما از چیدمان، قرار دادن تصاویر و ویدیوها در هر نقطه از صفحه است. در نتیجه شما می‌توانید با چند کلیک ساده‌ی موس، زیباترین تبلیغات و اطلاعات را به چشم مشتریان تان برسانید. بعلاوه، این امکان برای شما فراهم است که علاوه بر تلویزیون ها و LCDهای رایج در بازار، از تبلت های اندرویدی (Android) یا آی‌پد (iPad) برای نمایش اطلاعات و یا تبلیغات‌تان استفاده کنید تا مشتریان شما بتوانند بر روی صفحه کلیک کرده، تصاویر مورد نظر خود را ببینید و در عمل با محصولات و خدمات شما توسط این منوی دیجیتال تعامل پیدا کنند.

به دلیل همین سادگی، منوی دیجیتال فروشگاه منگو که ویدیوی آن را در این صفحه مشاهده می‌کنید، در کمتر از ۳ ساعت طراحی و منتشر شده است. همین امروز به صورت رایگان به سیستم نرم افزاری ما دسترسی پیدا کنید تا از نزدیک با آن کار کرده و از مزایای سیستم آگاه شوید: ثبت نام