مصاحبه تصویری با مرکز ICT Startups

مصاحبه تصویری با مرکز ICT Startups

مصاحبه مدیرعامل شرکت آتی گستر با مرکز ICT Startups در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران. در این مصاحبه، خدمات شرکت آتی گستر و همچنین کلیتی از زیست بوم استارتاپی کشور مورد بررسی قرار گرفته است.
corella pizzeria

پروژه اجرا شده: رستوران کورلا

رستوران کورلا (Pizzeria Corella) که در شهر استکلهم واقع است، در حال حاضر از نرم افزار تعاملی ما برای ارتباط با مشتریان خود بهره می‌برد. در این پست، خلاصه‌ی داستان استفاده این رستوران از نرم‌افزار شرکت آتی گستر ارائه شده است.
خبرگزاری وبنا شرکت آتی گستر

گزارش خبرگزاری وبنا از شرکت آتی گستر

خبرگزاری وبنا در گزارشی با عنوان "آتی‌ گستر: سیستم مدیریت نمایشگرهای فروشگاهی"، به برخی از خدمات ارائه شده توسط شرکت آتی گستر پرداخته است.
الکامپ آتی گستر

حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ

حضور پر قدرت شرکت آتی گستر، در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ تهران و مذاکره فشرده با بیش از 100 متخصص حوزه ارتباط و تعامل با مشتریان و امور تبلیغات.
پوشاک منگو

منوی دیجیتال برای فروشگاه های منگو

به منظور نمایش هرچه بیشتر قابلیت های سیستم شرکت آتی گستر، یک منوی دیجیتال برای فروشگاه های منگو (Mango) طراحی شده است که دموی آن را در این پست می‌توانید مشاهده کنید.
میکروفون سیاه و سفید

مصاحبه مدیر عامل شرکت آتی گستر با رادیو فرهنگ

در سری برنامه های «آینه‌ی جیبی» که در تیرماه ۱۳۹۶ از رادیو فرهنگ پخش شد، مدیر عامل شرکت آتی گستر به تشریحِ ضرورت استفاده و کارکرد نرم افزار اطلاع رسانی دیجیتال برای مشتریان مراکز تجاری پرداخته است.
کمپین اینستاگرام

کمپین اینستاگرام ، راهی برای فروش بیشتر محصولات یا خدمات شما

شبکه‏‌های اجتماعی سهم به سزایی در بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ) و ارتباط با مخاطب هدف دارند؛ که با همه‏ گیر شدن تلفن‌‏های همراه هوشمند و راهیابی اپلیکیشن‏‌ها و برنامه‌‏های کارب…
Danone Embed Signage Ati Gostar Iran

ارتباطات دیجیتال چه طور به کمک سازمان ها می آید؟

وقتی از یک مدیر پرسیده شود که دوست دارد چه خصوصیتی در افراد زیر دست خود ببیند، شنیدن پاسخ هایی مثل "وفاداری"، "قدرت"، دانش" و "تعهد" طبیعی خواهد بود. هرچند نمیشود آن جمله ی قدیمی و همیشگی مدیران …
10 دلیل برای بازاریابی دیجیتال

10 دلیل برای نشان دادن اهمیت تدوین برنامه دیجیتال مارکتینگ

10 دلیل که نشان می دهد چرا به یک استراتژی و برنامه مدون برای دیجیتال مارکتینگ خود نیازمندید: 1- جهت گیری بسیاری از شرکت‌هایی که برنامه بازاریابی دیجیتال ندارند، اهداف استراتژیک مشخص و واضحی نیز برا…